Gratis Bayilik Veriyor Mu ? Gratis Bayilik Ücreti

Gratis Bayilik Veriyor Mu ? Gratis Bayilik Ücreti

11 Aralık 2019 0 Yazar: iskur

Gratis Bayilik Veriyor Mu ? Gratis Bayilik şartları nelerdir. Gratis Bayiliği Nasıl Alınır? Neden Gratis Bayiliği Alınmalıdır? gibi bir çok soruların cevabı makalemizde.

Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları Nelerdir?

2006 yılında kurulan Gratis, 2009 yılında kozmetik sektörüne girerek büyük bir marka olmuştur. Yeni yatırımcılarda bu büyük firmanın bir üyesi olmak isteseler de maalesef Gratis bayilik vermeyerek tüm şubelerini kendi bünyesinde açmaktadır. Gratis bayilik bedeli ve alma şartları daha önceden net değilken, yapılan görüşmelerde franchise sistemi ile bayilik vermek yerine dış konsepti ve iç dizaynı tamamıyla kendisi tasarlayarak bayilerin kurulumlarını yapmaktadırlar. Bunun en büyük sebeplerinden biri de, gratis bayileri tarafından müşterilerine verdikleri kart sayısının yaklaşık olarak 4 milyonu aştığı düşünülürse bu müşteri potansiyelini kayıp etmemek ve yeni müşteri kazanmak için tüm iş ve işlemleri tek çatı altında yapmayı tercih etmektedir.

Gratis bayilik veriyor mu? sorusunun cevabı olumsuz olmasının sebebi firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için özellikle açtığı bayilerde deneyimli ve eğitimli personel çalıştırmayı tercih etmektedir. Bayilerde çalışacak olan personele bizzat eğitimler satışa sunduğu ürünlerde bilgilendirme yapmaktadır. Gratis firması insanların günlük ihtiyaçları olan tüm ürünlerle birlikte dünyada kullanılan birçok markayı da bünyesinde barındırmakla beraber alışveriş yapan müşterilerine çeşitli imkanlar sağlayan gratis kart sayesinde kendisinden alışveriş yapanlara KotonMadame Coco gibi birçok firma ile yaptığı anlaşmayla müşterilerine özel indirimler sağlanmaktadır.[ads1]

Gratis bayilik alma şartları araştırdığı halde bayilik alamayan girişimciler için önlerinde farklı bir alternatif bulunmaktadır. Sermayeniz güçlü ve bulunduğunuz şehirde gratis firmasının yer almasını istiyorsanız, firma ile irtibata geçerek talebinizi iletebilir, firma ile bayilik dışı yaptığınız anlaşma ile sadece firmanın ürünlerini satabilirsiniz. Burada sermayenizin güçlü olması önemli olduğu kadar bulunduğunuz şehirde de talebin yoğun olması gerekmektedir. Firma sizinle Franchise bayilik anlaşması yapmayarak sadece sizinle çalışmayı kabul etmektedir.  Ürün yelpazesinin geniş olması nedeni ile firmanın misyon ve vizyonunun etkilenerek müşteri kayıp etmemek amacıyla bayilik sistemini kabul etmemektedir. Kar marjı yüksek olan firmanın bayiliği için birçok giriş olmasına rağmen hepsini red ederek yaptığı araştırma sonucu ihtiyaç duyulan ve talebin yoğun olduğu şehirlere özellikle de AVM’lere bayiliklerini kurmayı tercih etmektedir.

2019 – Gratis Bayilik Fiyatları ve Şartları İşyeri Kiralama

Gratis bayilik açmak için iletişime geçtiği halde bayilik alamayanlar elinde bulunan işyerlerini gratis firmasına kiralayabilirler. Firma kiralayacağı işyerlerinde bazı özellikler aramaktadır. Bu özellikler arasında;

Gratis Bayilik Fiyatları

  • İşyerinin 200 metrekareden küçük olmaması gerekmektedir.
  • Rutubet, nem kesinlikle bulunmamalı,
  • İşyerinin deposunun bulunması şarttır.
  • İşyerinin ön cephesinin geniş olması,
  • AVM merkezi olan şehirlerde, şehir merkezi yerine AVM işyerleri tercih edilmekte,
  • AVM’ nin bulunmadığı şehirlerde cadde üzerinde ve insanların yoğun olduğu bölgelerde,
  • Alışverişin yoğun olduğu bölgelerde,
  • Elektrik ve su gibi tesisatın yenilenmiş olması firmanın kiralamada tercih ettiği şartlar arasında bulunmaktadır. Eğer ki bulunduğunuz şehirde Gratis firmasının var olmasının gerektiği düşünüyor ve bu şartlar altında işyerini var ise gratis.com.tr adresinden veya 0212 264 46 46 numarasında ulaşarak talebinizi dile getirebilirsiniz.

Gratis firması ağız bakım ürünleri, anne ve çocuk bakım ürünleri, banyo, kişisel, koku, makyaj, saç bakımı ve günlük ihtiyaçlar gibi geniş ürün yelpazesi ile www.gratis.com.tr üzerinden müşterilerine ürünlerinin tanıtımını yaparak fikir vermektedir. Müşterilerine alış verişlerde verdiği Gratis Card sayesinde hangi firmalarda ne kadar indirim kazanacağınızı görebilmektesiniz. Yine aynı site üzerinden müşterilerine sunduğu katalogla Gratis Card ile yapacağınız alışverişlerdeki özel indirimleri, özel günlere ait indirimleri ve indirimli ürünlerin hepsini görme imkanınız bulunmaktadır. Bunun yanında size en yakın şubenin adresini harita üzerinden görebilirsiniz.

Neden Gratis Bayiliği Alınmalıdır?

Pek çok niteliklere sahip olan Gratis, bayilik alınması için de pek çok cezbedici özelliğe sahiptir. Bilhassa son on yılda yaptığı atılım ile bugün çok sayıda insanın kişisel bakımda ilk sırada tercih ettiği Gratis fevkalade popülerdir. Bu popülerliği ise beraberinde çok sayıda tüketiciyi getirmektedir. Bunun yanı sıra üretimde hijyen standartları gözetilerek hazırlanması sayesinde tüketimde devamlılığı sağlamaktadır. Çünkü tüketiciler aldığı ürünlerin kalitede zirveyi ve sağlık koşullarında hassasiyeti temin ettiğini görmekte ve kişisel bakım noktasında Gratis’ i başka bir markaya değişmemektedir.[ads2]

Alternatifsiz olması ise sektörde tüketici kaybı yaşamaması adına bir markanın en önemli özelliğidir. Daima sürekliliği ve popülerliği canlı tutan önemli bir faktördür. Bir diğer özellik ise AVM noktasında olmaktadır. Bilindiği gibi artık birçok insan istek ve arzuları için gerekli ürünleri AVM’ ler üzerinden tedarik etmektedir. Gratis’ in AVM’ lerde olan yoğunluğu markayı birçok kişi tarafından ziyaret edilebilir bir konumda tutmakta ve bu sayede de bireylerin hafızasından çıkmayan kalıcı bir marka haline dönüştürmektedir. Tüm bu nitelikleri, ‘’ Gratis bayiliği neden alınmalıdır? ‘’ sorusuna tatminkâr bir cevap hüviyetindedir.

Bunun yanı sıra merak edilen bir diğer husus ‘’ Gratis bayilik maliyeti ‘’ noktasında olmaktadır. Şuan için Gratis kendi şartları ve öngördüğü kuralları doğrultusunda şube açtığı için bayilik maliyeti net olarak bilinememektedir. Ancak bayilik alındığı takdirde; Gratis bayilik sermayesi için gerekli tutar, bilhassa yapının kurulacağı yerleşke ve tüketici hacmine göre değişecektir.

Gratis Bayiliği Nasıl Alınır?

Gratis; ağız, cilt, kişisel ve saç bakımı ve diğer kişisel bakım ürünlerini sizlerle tüketicilerle buluşturan kişisel bakım marketidir. Sedes Holding bünyesi içerisinde yer alan Gratis, ilk olarak 2002 yılında Demir Sabancı öncülüğünde kurulmuştur. Yukarıda zikredilen pek çok sayıda cazipkar özelliği sayesinde ise birçok bireyin bayilik almak istediği bir marka hüviyetine bürünmüştür.

Doğal olarak bayilik almak isteyen kimselerin aklına ‘’ Gratis Bayiliği Nasıl Alınır? ‘’ sorusu gelmektedir. Bizzat markanın yaptığı açıklamaya binaen anlaşılıyor ki, Gratis franchise vermemekte olup sadece öngördüğü şartlar ve belirli lokasyonlar dâhilinde bayilik açmaktadır. Gratis bayilik alma noktasında sizlere düşen aşağıda verdiğimiz iletişim ve konum bilgileri aracılığı ile irtibat kurmak ve müracaat işlemlerinizi gerçekleştirmek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan CV Nasıl Hazırlanır - CV Örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.