İş fikirleri 2020

İş fikirleri 2020

15 Aralık 2019 0 Yazar: iskur

2020 yeni iş fikirleri;Bu yıl başarılı bir işe başlamak ister misiniz? İşte girişimcilik başarısına giden yolda size yardımcı olacak en iyi iş fikirleri.

Dijital ekonominin yükselişi ve “bireyin ekonomisi” ile, her zamankinden daha fazla insan bir iş kurmak ve kendi patronu olmak istiyor.

Bir araştırma , 20 birliğin% 63’ünden fazlasının ilk kez kendi işini kurmaya istekli olduğunu gösteriyor. Bu makaleyi okuduğunuz gerçeği, aynı sayfada olduğunuz ve hatta yarı zamanlı bir yan harekete başlamak isteyebileceğiniz anlamına gelir.

İhtiyacınız olan tek şey, onu büyütmek için doğru iş fikri.

Farkında olmayabilirsin, ancak hobiler bile küçük bir çevrimiçi pazarlama ile en iyi küçük işletme fikirlerine dönüşebilir. Mesela köpek yürüyüşüne çıkın. İlk başta meşru bir iş fikri gibi görünmeyebilir. Yalnız koşmaya başladığınızda ve evcil hayvanların oturdukları ipleri anladıktan sonra, köpek yürüyüş acentenizi kurabilir, kısa vadeli borç alabilir , diğer köpek yürüyüşçülerine kiralayabilir, bir uygulama oluşturabilir ve köpek yavrusu yürüyüş imparatorluğunuzu kurabilirsiniz.[ads1]

Ve bunun gibi, bir iş fikri doğuyor.

Lütfen bu makaledeki linklerden bazılarının bana ücretsiz olarak küçük bir komisyon sağlayan ortaklık bağlantıları olduğunu unutmayın. Bunlar, bu ev iş fikirleri ile uyumlu olarak kullanmak için sadece iyi iş araçlarıdır. 

Başlayalım.

EN İYİ İŞ FİKİRLERİ NELERDİR?

2020’de başlamak için en iyi 51 iş fikrinin bir listesi.

1. EN İYİ ÇEVRİMİÇİ İŞ FİKRİ: KENDİ BLOGUNUZU KURUN.

KENDİ BLOGUNUZU KURUN

KENDİ BLOGUNUZU KURUN

Tutkusu veya uzmanlığı hakkında yazarak altı figürü yakışıklı yapan binlerce blogcu var. İçeriğinizi kullanarak bir niş kitleyle bağlantı kurmayı deneyin ve blog oluşturma kariyerinizle daha çok para kazanmanız olasıdır.

Aslında, istatistiklere göre , yılda 50.000 dolardan fazla kazanan blogcuların% 73’ü, içeriklerini belirli bir grubun çıkarlarına odakladıklarını söylüyor.

Başlamak için size tavsiyem:

  • Kullanarak blogunuz için alakalı bir etki alanı adını seçin etki alanı adı jeneratör
  • Bluehost gibi uygun fiyatlı bir barındırma hizmeti ile düşük maliyetli web barındırma ayarlayın
  • İlgili eklentilerle birlikte basit bir WordPress teması yükleyin
  • Tanıyın SEO ve sitenize trafik oluşturmak

Sonra, bir içerik takvimi yapın ve çeşitli e-posta pazarlama ve pazarlama otomasyon yazılımı kullanarak sadık bir kitle tabanı oluşturmaya başlayın . Ayrıca, trafiğinizi ve diğer önemli ölçümlerinizi izlemek için Google Analytics’le entegre edebilirsiniz.

Blogculuk yolculuğunuzda size yardımcı olmak için, tam 7 adımdaki ücretsiz 7 günlük e-posta dizime katılın (ve 8 sayfalık ücretsiz bir blog lansmanı kontrol listesi edinin).[ads2]

Yeni başlayanlar için bu inanılmaz yararlı bloglama kurslarına da göz atabilirsiniz:

  • Bloglama Masterclass: 2019’da başarılı bir blog nasıl oluşturulur ( Udemy )
  • Blog nasıl başlatılır – Yeni Başlayanlar İçin Blog ( Skillshare )
  • Blog nasıl başlatılır – Ryan Robinson ( ryrob.com )

# 2 GRAFİK TASARIM.

Şirketler her zaman markalaşma amaçlı grafik tasarımcı arayışındalar.

Afişler, posterler ve logolar dahil olmak üzere pazarlama teminatlarının tasarımından, açılış sayfalarının çarpıcı tasarımlarının oluşturulmasına kadar, buradaki fırsatlar çok büyük.

GRAFİK TASARIM

GRAFİK TASARIM

Konseptinize başlamak için tasarım becerilerinizi küçük işletme sahiplerine veya bireylere yönlendirebilirsiniz. Grafik tasarımcıları, ilgili işleri bulmak için Flexjobs gibi serbest web sitelerine de katılabilirler .

Bu alan hakkında önceden bilginiz varsa, müşterileri edinmek yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, çok sayıda çevrimiçi kursla birlikte grafik tasarımın temellerini sıfırdan öğrenmek oldukça kolaydır. Kaldıraç Adobe Illustrator grafik tasarım temelini öğrenmek için. Alternatif olarak, grafik tasarım becerilerinizi daha da geliştirmek için Visme ve Stencil gibi diğer kullanıcı dostu araçları kullanabilirsiniz .

İşte size bu kariyere harika bir başlangıç ​​yapmanızı sağlayacak harika grafik tasarım kursları:

  • Grafik Tasarımın Temelleri ( Coursera )
  • Grafik Tasarımın Temelleri: Başlarken ( Creative Live )

# 3 WEB GELİŞTİRME.

Dünyada 4 milyardan fazla internet kullanıcısı var. Ve bu büyük çevrimiçi nüfusa hitap etmek için 10 küçük işletmeden 6’sının web sitesi var. Bu nedenle web geliştirme, web sitelerinin başlatılması ve yükseltilmesi için artan talebin karşılanması için değerli bir beceridir.

Becerilerinizi geliştirmek için arkadaşlarınız ve aileniz için web siteleri geliştirerek başlayın. Yeni işletmeler her zaman uygun fiyata ucuz kodlayıcılar ararlar. Kariyerinize hizmetleriniz için rekabetçi fiyatlar sunarak başlayabilir ve ardından portföyünüzü sağlamlaştırarak yavaşça daha kazançlı bir iş planına dönüştürebilirsiniz.

WEB GELİŞTİRME

Her web geliştiricisi, CSS, HTML, JavaScript ve Java gibi bilgisayar dillerinde temel kodlama becerilerine sahip olmalıdır. Treehouse , Udemy’deki Web Developer Bootcamp ve Codecademy gibi web geliştirmeye başlamanıza yardımcı olabilecek ücretsiz ve ucuz çevrimiçi kurslar vardır .

# 4 INSTAGRAM ETKİLEYİCİ

INSTAGRAM ETKİLEYİCİ

Instagram gibi sosyal medya kanallarının yükselmesiyle birlikte, tüketiciler artık satın almak istedikleri bir ürünle ilgili tavsiye almak için niş etkileyicilere giderek daha fazla yön veriyorlar.

Bu bir Instagram Etkileyenler olmanın neyle ilgili olduğunu.

Terim, enerji içeceklerini teşvik etme ve cilt bakım ürünleri hakkında çılgınlıktan söz ediyor.

Kylie Jenner, kimse var mı?

Ama bundan çok daha fazlası.

İlk önce nişinizi seçmek zorundasınız. Teknikten güzelliğe, sağlığa kadar her şey olabilir. Tutkulu olduğunuz ve iyi durumda olduğunuz etki alanı alanını seçtiğinizden emin olun. Daha sonra, hayatınızla ilgili ilginç şeyler göndererek, ardından hedef kitlenizle alakalı şeyler hakkında konuşarak sağlam bir Instagram oluşturmalısınız. Sağlıklı bir takip gerçekleştirdikten sonra, markalar ve bağlı kuruluş pazarlamacıları, yakışıklı ödemeleri olan işbirlikleri için sizinle otomatik olarak iletişim kuracaklar.

Doğru pazarlama becerisine, know-how’a ve binlerce Instagram takipçisine sahip kişiler, kayıt başına 500 ila 6000 ABD Doları arasında bir şey kazanabilir. Haftada 3-4 gönderi yayınlasa bile, son derece karlı bir iş haline geliyor.

Bir önceki yazımız olan İş fikirleri ve fırsatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.