İşletmecilikte Para Kazanma

İşletmecilikte Para Kazanma

22 Ocak 2020 0 Yazar: iskur

Güncel Yaşam tarzımızda Güne sabah kahvaltısıyla başlarız.sabah kahvaltısının sağlık açıdan kültürümüz gereği büyük önem taşımaktadır.Günümüzde doğal kahvaltı mekanları pek yoktur.

Bu durumdan dolayı eğer kahvaltı dükkanı açmak isterseniz  tavsiyelerimizi öneme alabilir kazançlı bir mekan kurabilirsiniz.

Kahvaltı Mekanı Nerelerde Açmalıyım?

Günümüzde dışarıda kahvaltı yaparken tam kıvamı bulamıyoruz.Kahvaltı yemek sektörü gibi mekanda tüketilebilecek bir durum değildir. Kahvaltı özünde Ortamına uyularak Oksijeni bol doğayla birebir enerji ister.

Kahvaltıda tüketilecek yiyecekler doğallık ister doğal bir ortamda doğal yiyeceklerle kahvaltı konseptini tamamlayabilirsiniz.

Daha çok spor ortamları doğada Orman , Deniz kenarı, Piknik Alanları, Köylük Arazi Taraflarında ve birçok aklınıza şehirden  uzak ulaşımı kolay bir alan veya arazi seçerek işletmeciliğe başlayabilirsiniz.

Mekanınızda Tasarım Ve Kullanılan Malzemeler  Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle tasarım Eski çağımızı anımsatan Güzel göze hoş gelen sıcak bir mekan olmalıdır.Kahvaltı salonunda gösterişli lüks modern tarz olması kahvaltının enerjisini bozar bu durumda bizim önerdiğimiz fikirde ilerlemelisiniz.

Servis ve Tüketilecek ürünler doğal gerekirse köy veya doğal üretim yapan yerlerden malzemeleri kullanınız.

Çatal Bıçak Kullanılacak Masa sandalye ve bir çok malzemeler eski tasarım doğal ortamı anımsatan örneğin Masa ve sandalyeler ağaç tahtadan olabilir ve kullanılacak çatal bıçak  tabak malzemeleri demirden veya eskiyi anımsatan her hangi bir şey olabilir. Meşrubatlar kullanılacak bütün ürünler doğal bir şekilde hazırlanmalıdır.

Eğer göze hoş gelen sürekli kullanışlı bir mekan kurmak istiyorsanız makalemizde belirttiklerimizi gözünüzde canlandırın.Mekan Kuracaksanız farklı bir ortam nadir bulunan eskiyi hatırlatan enerjik bir ortam oluşturmanız gerekmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Param Olsa Ne İş Yapmalıyım başlıklı makalemizde cafe işletmeciliği nasıl yapılır, iş fikirleri ve kısa sürede para kazanan işletmeler hakkında bilgiler verilmektedir.