Maliyeti Az Getirisi Yüksek İş Sektörleri

Maliyeti Az Getirisi Yüksek İş Sektörleri

9 Ocak 2020 0 Yazar: iskur

Günümüzde İş yeri Açmak isteyen vatandaş gurupları Maliyeti Az Getirisi yüksek iş yapmak ister.

Bunun yanında kurucakları işin hemen aktif  bir şekilde ilerlemesini isterler.

Bu gibi iş kurmak ve kendi işinisi sürdürmek için bir çok altarnatif iş seçenekleri sunabiliriz.

Kırtasiye Sektörü Nedenmi Peki?

Kırtasiye sektörü getirisi yüksek maliyeti  az olan iş kurma seceneklerinden özellikle toptan alım satışı olarak getirisi yüksek ucuza alabilirsiniz özellikle toptancılara hemen ödeme yapmıyorsunuz bu işi kurmak için yüksek sermayeye gerek olmadıgınada belirtelim. Örnek olarak bir 1 adet kalem 0.50 kurusa alıp 2.3 Tlye satışa sunabilirsiniz . örnek olarak sadece kalemi belirtiğimiz gibi diğer kitap , silgi,açıcak,boya vb hepsinde kalemde olduğu gibi kazancın daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Pastane Sektörü Nedenmi Peki? 

Pastane sektörü ufak çaplı büyük çaplı fark etmicek şekilde her türlü işletebilirsiniz.

İsterseniz poğça, börek vb gibi ürünleri kendinizde yapabilir fırın gibi ital eden yerlerdende satın alıp işletebilirsiniz

2 türlüde işinizin devamında kazan sağlamanız mümkün en çokta mesrubat,çay icecek ürünlerinden kazanç Elde edebilirsiniz. Maliyeti az Kazançı yüksek işletme olarak belirtelim.

Gafe İşletmeciliği Nedenmi Peki?

Gafe işletmeciliği yapıcaksanız göze hoş gelen moderen tasarım çok önemli günümüzde sevgili ,öğrenci,ve arkadaşlar gurubu vakit geçircek yer olarak gafeleri tercih etmekte ve sosyal medya kullanıcı coğunluğu yoğun olduğu için foto çekilmek için modern tasarım işletme gafeleri öncelik olduğunu belirtelim.Gafelerde özellikle nargile getirisi dikkat çekiyor ve kokteyl,çay ve diğer mesrubat çesitlerinin getirileri çok yüksek.Örnek olarak 4 kişilik masanın en düşük 4 içecek 1 nargile getirisi endüşük 80 tl kazanç bırakıyor. Bu yüzden maliyeti az kazançı yüksek işletme olarak belirtelim.

Lokanta İşletmeciliği Nedenmi Peki?

Lokanta işletmeciliği Menüsüyle Toplu yemek çeşitiyle İş yerlerinin yönlendirmesi ve bir çok vatandaşın tercih ettiği yemek sektörürdür.Peki bu sektörde Nasıl ilerliyebiliriz Vatandaşın en önem verdiği yemek yerlerinin hijyenik olması öncelik temiz bir ortam temiz bir işçi gurubu normal göze hoş gelen dekarasyon bunları uyguladığınız takdirde vatandaş sürekli yemek yeme yeri olarak işletme yerine gelir.Yemek sektörü peşin ve sıcak para getirisi olduğunu biliyoruz ve maliyeti az kazancı yüksek işletme sektörü olarak belirtelim.

Akıcı para kazanmak istiyorsanız ve sürekli işleyen  iş Sahibi olmak istiyorsanız yukarıda belirtiğimiz gibi Maddelere uyarak Hijenik göze hoş gelen dekarasyonlu bir yer açmanız gerekmektedir. Maliyeti az kazancı yüksek iş seçeneklerini belirttik. Herhangi birini faliyete geçirip ilerlemeyi göze alabilisiniz.

Bir önceki yazımız olan Döşeme Tamiri Yapılır İstanbul başlıklı makalemizde döşeme tamirleri yapılır, gade sandalye tamiri yapılır ve işkur haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.