Reklam İzleyerek Günlük Para Kazanmak

Reklam İzleyerek Günlük Para Kazanmak

7 Aralık 2019 0 Yazar: iskur

Reklam izleyerek günlük para kazanabilirsiniz.Reklam İzleyerek, Tıklayarak Para Kazanmak Mümkün! Ek gelir elde ederek bütçesini rahatlatmak isteyenlerin tercih ettiği işlerden biri de reklam izleyerek para kazanmak.

Reklam İzleyerek veya Tıklayarak Para Kazandıran Türk Siteler

Geçtiğimiz yıllarda reklam izleyerek para kazandırdığını iddia eden bir site ve bu siteye ait mobil uygulama bulunuyordu. Ancak çok geçmeden bu oluşumun da Çiftlikbank’ın farklı bir versiyonu olduğu anlaşıldı. Mağdurlar, Çiftlikbank’taki gibi yüklü miktarlarda para kaybetmeseler de izledikleri ve tıkladıkları reklamlardan biriken bakiyelerini alamadılar ve site bu olaylardan kısa bir süre sonra sırra kadem bastı.

Bu sebepler ışığında, yalnızca reklam izleyerek veya tıklayarak para kazanma yönteminde değil, internetten para kazanma yöntemlerinin tümünde güvenlik son derece önemli. Sitenin kaç yıldır hizmet verdiği, kullanıcılarının ödeme alıp alamadığı gibi çok çeşitli araştırmalar yapılmadan bu işe başlanmaması gerekiyor.

Video İzleyerek Para Nasıl Kazanılır?

Reklam videosu izleyerek para kazanmak mümkündür. Günümüzde birçok farklı platform tarafından internet reklamı izleyerek para kazanma şansı verilmektedir. Platformlara üye olduktan sonra günlük belirli süre video izlemeniz halinde ek gelir elde edecek şekilde para kazanmanız mümkündür. Video izleyerek para kazanma platformları arasında özellikler;

  • Neobux
  • Superpay
  • Indoxdollar
  • Cashcrate
  • Cashfıesta vb.

Bu Platformlar sıklıkla tercih edilmektedir. Yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan reklam izleyerek para kazanma yöntemi farklı şekillerde uygulanmaktadır. Bazı platformlar doğrudan kendi sitesi üzerinde reklamları izletirken, bazı siteler gezindiğiniz uygulamalarda ara ara reklamları göstererek kazanç alternatifi sağlamaktadır.[ads1]

Reklam İzleyerek Ne Kadar Kazanılır?

İnternet üzerinden para kazanma yöntemleri geliştikçe alternatif birçok farklı yöntemde sunulmaya başlanmıştır. Sadece reklam izleyerek kısa süre için ek gelir elde etmeniz mümkündür. Birçok farklı site ile çalışarak aylık olarak ortalama 1.000 TL’ye kadar gelir elde etmeniz mümkündür. Ancak, internetten reklam izleyerek para kazanma vaadiyle yüksek para teklif eden uygulamalar muhtemelen dolandırma amacı taşımaktadır. Bu nedenle bilinen sitelerle çalışmanız tavsiye edilir.

Reklam izleyerek günlük para kazanabilirsiniz

Reklam İzleyerek veya Tıklayarak Para Kazandıran Yabancı Siteler

Listemizde yer verdiğimiz sitelerin tümü, pek çok farklı kaynakta güvenilir olduğu ve ödemelerinde herhangi bir problemin yaşanmadığı iddia edilen siteler. Ancak reklam izleyerek para kazandıran sitelerin tümünü incelemek gibi bir şansımız olmadığı için, bu sitelerle çalışmaya başlamadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Siteler ödeme yapıyor olsalar bile, ülkemizde kullanılmayan Paypal gibi bir ödeme metoduyla çalışmaları, belli ülkeler dışına ödeme yapmamaları gibi durumlarla karşılaşmamak için sitelerin “Sıkça Sorulan Sorular” sayfalarını ve forumları araştırmanızda yarar var.

1. InboxDollars

İnternette reklam izleyerek para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği sitelerin başında InboxDollars geliyor. InboxDollars listedeki diğer isimlerden farklı bir kazandırma yöntemine sahip. InboxDollars’da sitenin ortaklığı olan firmalar tarafından gönderilen maillerdeki reklamlara tıklayarak para kazanıyorsunuz. Gönderilen maildeki “Maili okudum” butonuna tıklayarak, tıklama başına birkaç sent kazanabilirsiniz.

InboxDollars’ın bir diğer avantajı da yalnızca reklamlara tıklayarak veya izleyerek değil, anketler oyunlar, ve kampanyalar üzerinden de gelir elde edebilmenize olanak vermesi. Sitedeki bakiyeniz 30 dolar olduğunda kazancınızı hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

2. Swagbucks

Reklam tıklayarak para kazanmak için tercih tercih edebileceğiniz yabancı sitelerden biri de Swagbucks. Swagbucks üyeliğinize gönderilen anlaşmalı reklam maillerini okuyarak para kazanabiliyorsunuz. Bazı maillerden gelir elde edebilmek için yalnızca okumak yeterli değil. Reklamı yapılan siteye üye olmanız veya siteden bir şey almanız gerekebiliyor. Ama gelen çoğu maili okumanız para kazanmanız için yeterli. Okuduğunuz her mail için SB puanı kazanıyorsunuz. Okunan mail başına 15 ila 30 SB puanı kazanmak mümkün. Puanlarınız yeterli seviyeye ulaştığında para olarak hesabınıza aktarabileceğiniz gibi, anlaşmalı sitelerde de harcayabilmeniz mümkün.[ads2]

3. Fusion Cash

Fusion Cash’te internetten reklam izleyerek para kazanmanın yanı sıra, InboxDollars’da olduğu gibi farklı yöntemler de kullanabilmeniz mümkün. Siteye kayıt olup ilk anketi doldurmanızla birlikte bakiyenize 5 dolar ekleniyor. Gösterilen reklamlara tıklayarak, önerilen mobil uygulamaları indirerek veya test için sunulan oyunları oynayarak Fusion Cash üzerinden para kazanabilirsiniz.

4. ClixSense

En güvenilir siteler arasında gösterilen ClixSense, 2007 yılından beri hizmet veriyor ve bu zamana kadar kullanıcılarına yaptığı toplam ödeme tam 28 milyon dolar. ClixSense, bir “tıkla kazan” sitesi olmaktan çok öte bir yapıya sahip. Sitede yer alan forumda, çeşitli fikirler üzerinde tartışılarak para kazanmak için yeni yöntemler geliştirilmeye çalışılıyor. Buradaki fikirleri inceleyerek kendi özgün fikrinizi bulabilirsiniz.

Eğer “ben sadece reklamlara tıklamak istiyorum” diyorsanız tıkladığınız veya izlediğiniz reklam başına 0,02 dolar kazanmanız mümkün. Gelirinizi artırmak için anketleri doldurabilir, oyunlar oynayabilir ve diğer teklifleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca siteye bir arkadaşınızı kayıt ettirdiğinizde referans sistemiyle, arkadaşınızın toplam kazancının %20’si kadar gelir elde edersiniz. Bakiyeniz 10 dolara ulaştığında kazancınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

5. Aticlix

Bilgisayardan veya telefondan reklam izleyerek para kazanmak isteyenlerin bir başka güvenilir tercihi de Aticlix’tir. Tıkladığınız reklam başına 0,04 dolar ödeyen Aticlix’te ayrıca sizin referansınızla üye olan arkadaşınızın tıkladığı reklamlardan da aynı miktarda gelir elde ediyorsunuz. Aticlix, her gün yeni reklamlar göstereceğini garanti ediyor. Bu nedenle tıklayabileceğiniz reklam sayısında asla sıkıntı çekmiyorsuınuz. Sitede ayrıca yarışmalara katılarak veya günlük görevleri tamamlayarak da para kazanmanız mümkün.

6. BTC Clicks

Eğer kripto para piyasasına meraklıysanız ve bu kurdan gelir elde etmek istiyorsanız BTC Clicks sizin için biçilmiş kaftan. Diğer “tıkla/izle kazan” siteleriyle aynı mantıkla çalışan BTC Clicks’in tek farkı kazancınızı dolar, euro veya TL üzerinden değil Bitcoin üzerinden yatırması. Sitede tıkladığınız her reklamdan 0,0006 Bitcoin kazanıyorsunuz. Ayrıca sizin referansınızla kayıt olan kullanıcıların tıkladığı reklamlardan da %80 oranında kazanç sağlıyorsunuz. Premium üyeliğe geçerek tıklama başı kazancınızı artırabilirsiniz ancak bu kesinlikle sizin tercihinize kalmış bir şey.

7. BUX Inc

BUX Inc, reklamların izlendiğinden emin olmak için güvenliği sıkı tutan sitelerden biri. Sitenin ana sayfasında yer alan tıkla kazan tekliflerinden aynı anda yalnızca birini açabiliyorsunuz. Size izletilen reklam sona erdikten sonra beliren kutucuktan da reklamı izlediğinizi işaretlemeniz gerekiyor. Eğer çeşitli yöntemlerle aynı anda birden fazla reklamı açmayı başarsanız bile bunun tespiti halinde tüm kazancınız iptal ediliyor. Sitenin belki de en sıkıcı yanı bakiyenizin hesabınıza aktarılması için 60 gün civarında beklemeniz.

8. Coinbulb

Kripto meraklılarının tercih edebileceği bir diğer site olan Coinbulb da bitcoin’le ödeme yapan sitelerden biri. Tıkladığınız reklam başına 0,00100 Mbtc kazanıyorsunuz. Ayrıca sizin referansınızla üye olanların kazancının %17.5’i de sizin bakiyenize ekleniyor. Hesabınızda 0,1 Mbtc biriktiğinde kazancınızı bitcoin cüzdanınıza aktarabiliyorsunuz. Tıklama başına kazançlar haricinde sitede yüksek kazanç elde edebilmenize olanak veren çeşitli günlük teklifler de olabiliyor. Bu nedenle siteyi her gün ziyaret etmeniz kazancınızı artırmanızı sağlayabilir.