Şehirde Hayvancılık Merkezi Kurmak

Şehirde Hayvancılık Merkezi Kurmak

27 Ocak 2020 0 Yazar: iskur

Ülkemizde bir çok Vatandaş  yatırım peşinde maalesef İstedikleri işi kuramıyorlar.

Hayvancılık yatırım amaçlı çok karlı bir iş sektörü ama maalesef şehir hayatlarında bu gibi zahmetli işlerden uzak kaçıyorlar.

İnşaat,Arsa ,ve bilindik iş sektörleri açma taraftarları olduğunu belirtelim.

Sizler için Şehirde Hayvancılık İşletme projesi sunumunu yapacağız.

Eminim İş fikrimizi beğenip Faaliyete geçireceksiniz.

Hayvancılık Merkezi resimleri ile ilgili görsel sonucu

Şehirde Hayvancılık Merkezi Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle Devletimizin Şehirlerin İçinde bir çok kiralık arazisi var.
  • Devletimize Projeyi sunarak Araziyi kiralayacaksınız.
  • Kiraladığınız Araziyi bir çok Bölme yapacak kadar büyük olması lazım.
  • Hayvanlar memeli veya erkek Büyükbaş olması şart (Küçük baş koyun vb hayvan besisi olmamaktadır)
  • Küçük Baş Hayvan olmamasının nedeni Adak kurban ve bir çok yerde olduğu için büyük baş işletmeciliği Merkezi Olması lazım.

Projenin Önemi Nedir Nasıl İşletilecek.?

Projeyi Detaylı bir şekilde anlatmak gerekirse Kiraladığınız Arazi 1.000 dönüm veya daha fazla olması lazım.

Bu Arazide Bölüm bölüm Hayvan Beslenecek alanlar oluşturacaksınız. Hayvancılık yapmak isteyen sizin kurduğunuz alanlarda kiralama yöntemiyle besicilik yapacaklar. Sizin İşiniz hayvan besicilik yapacaklara imkan sunmak çiftlik merkezi kurmaktır.

Hayvan merkez alanınında su, elektirik ,Tuvalet Duş Alanları, Hayvan veterineri, Kesim alanı,Her besicilik Çadırında Süt sağma makineleri ,Lokanta,Güvenlik sistemi,Çay ocakları,Her çadırda Acil durum hattı, ve buna benzer bütün koşulları siz sağlayacaksınız.

Besicilik yapacak vatandaşlarsa en az Çadırında 1 çoban bulundurmak zorundadır.Hayvanları kendilerine ait olacaktır.Kamera sistemlerinin anlık görüntülerini görebilecek Şekilde Hayvan besicilik yapacak işletmelerde takip edebilecektir.

Siz Besicilik yapacak işletmelere bu olanakları sağladıktan sonra Sadece kiraladıkları çadır parasının ücretini alacaksınız. Kira bedelini gelir gidere göre belirlemek sizin elinizdedir.

Merkezi açmadan Önce Gerekli tanıtım Nasıl yapılır?

Öncelikle Çiftlik Merkezini Kurmadan önce Ünlü Reklam kanallarında Tanıtımını yapınız.

Reklama Büyük Özen göstererek hiç bir masraftan kaçınmayınız ve sosyal medyada’da Paylaşımlar tanıtımlar yaptırınız.Eminim harcadığın Milyon Dolar olsa bile Kazancınız bunlara değecektir.

Bir çok Ünlü Zengin İş adamları Kuracağınız Hayvan Merkezinden Alan kiralayıp Yatırım yapacaktır.

İŞ FİKRİMİZ

Sizin için kurduğumuz iş fikir projesini kurmak sizin elinizdedir.Fakat şehirlerimizde bu gibi Hayvancılık olanağı sağlayan merkezi çiftlik kuran olsa pek az ihtimal var eyer böyle bir işletme olanağı sağlarsanız kiralama yöntemiyle geleceğe yatırımda kaybetmeyeceksiniz. Hayvan Merkezleri olsa bile Kiralama Yöntemiyle Vatandaşa imkan sağlamamaktadır.Bu fikir İlk ve tektir.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Organizasyon Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde düğün salonlarında çalışarak para kazanma, en kolay para kazanma ve iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.