Youtube Kanalı Açarak Para Kazanmak

Youtube Kanalı Açarak Para Kazanmak

5 Şubat 2020 0 Yazar: iskur

Youtube üzerinden para kazanmak eğlenceli ve kolay bir yöntemdir.2006 yılından itibaren internet dünyasında adını sıkça duyduğumuz Youtube artık bir gelir kapısı haline geldi.Özgün ve kaliteli videolar ile aylık çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Youtube´da Nasıl İzleyici Çekerim ?

Her şeyden önce özgün olmak yapacağınız işin yarısıdır.Taklitler aslını yüceltir cümlesini çok fazla duymuşsunuzdur.Bu cümle her zaman ve her yerde sizlere yardımcı olur.İnsan ilişkilerinde olsun yada video içerik üretici olursanız olun.

Özgün bir içerik yaptık fakat biz izleyici kitlemiz yok bunu nasıl başaracağız ? öncelikle acele etmememiz gerekir.Sabırla ve güven ile her gün yeni özgün videolar atmaya özen gösterin.Şu anda ne popüler ise onu çekmeye çalışın.

Kanalınızın aboneleri ile sürekli etkileşim halinde olun.Videolarınızın altına gelen yorumları özellikle okuyun ve cevaplamaya çalışın.

Kanalınızda ki videolara profesyonel bir intro oluşturun.Her zaman kanalınızı güncel tutun.

Niche bir konu belirleyin, yani kimsenin yapmadığı bir konu belirleyin ve o konu üzerinde sabit kalın ilerleyin.

youtube para kazanmak

youtube

Youtube´da Nasıl Kazanırız ?

Çok fazla kazanma yöntemi vardır.Bunlardan en bilindiği google adsense´dir.Bir diğer kazanma yöntemi ise partnerliktir.

Sponspor reklamlar ile de bu söylediğim ilk iki para kazanma yöntemi dışında para kazabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Dollarclix İle Haftada 30$ Nasıl Kazanılır ? başlıklı makalemizde Dollarclix ile nasıl para kazanılır, Dollarclix ile para kazanmak ve Dollarclix nedir hakkında bilgiler verilmektedir.